SEPETİM

Fantazi İç Giyim Katalog

FANTAZİ İÇ GİYİM ALIŞVERİŞ REHBERİ

Sizin için fantazi iç giyim alışverişini kolaylaştırdık. Fantazi iç giyim katalog sayfamızda dilediğiniz ürüne daha kolay ulaşabilmeniz için rehber niteliğinde hazırladığımız bu sayfamızda, fantazi iç giyim modelleri hakkında detaylı bilgiler elde edebilir, doğru reyona en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Bu sayfamız özel gece çamaşırları, ve cinsel kıyafetler alışverişinizde size rehberlik edecektir.

Mutlu alışverişler!

FANTAZİ İÇ GİYİM NEDİR?

Günlük kullanımın dışında cinsel fantaziler amaçlanarak tasarlanmış ve bu doğrultuda üretilen sıra dışı iç giyim ürünlerine fantazi iç giyim denir. Fantazi giyim, seksi iç giyim, cinsel kıyafetler, seksi gece kıyafetleri olarak da bilinir. Buraya tıklayarak ''Fantazi İç Giyim Nedir?'' konusunu işleyen yazımıza ulaşabilirsiniz.

FANTAZİ İÇ GİYİM ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

Fantazi iç giyim ürünleri kullanım alanı olarak hijyenden etkilenen bir tarza sahip olduklarından iade ve değişimleri yapılmamakta olup, doğru ürünü ve bedeni seçtiğinize emin olduktan sonra alışverişi tamamlamanız önemlidir. Ayrıca mağazanın güvenilir ve gizli gönderi ilkelerine göre işlem yapması da oldukça önemlidir.

FANTAZİ İÇ GİYİM ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Fantazi iç giyim modelleri kapsamında fantazi kostüm, vücut çorabı, jartiyer, babydoll, tanga, mayokini, büstiyer, fantazi sütyen başta olmak üzere bir çok çeşite sahiptir. Buraya tıklayarak iç giyim ve fantazi iç giyim çeşitleriyle ilgili hazırladığımız detaylı yazımızı okuyabilirsiniz.

FANTAZİ İÇ GİYİM ÜRÜNLERİ NEREDE ÜRETİLİYOR?

Ülkemizde satışa sunulan ürünlerin büyük bir kısmı yerli üretim olmakla birlikte Çin Halk Cumhuriyeti başta olmak üzere nadir de olsa çeşitli Avrupa ülkeleri ve Amerika tarafından üretilen ürünlere de rastlamak mümkündür.

fantazi iç giyim

FANTAZİ İÇ GİYİM

Günlük kullanım amacı dışında fantazi giyim amaçlı üretilen ürünlere topluca fantazi iç giyim ürünleri denilmektedir. Seksi kıyafetler, özel gece çamaşırları, seks kıyafetleri ve cinsel kıyafetler gibi farklı isimlerle de ifade edilir. Bu reyonumuzda, aşağıda tanıttığımız tüm reyonlarımıza ait iç giyim bayan fantazi modelleri topluca bir arada olup, tümünü aynı reyonda bulabilirsiniz. 

REYONA GİT

Seksi Kostümler

FANTAZİ KOSTÜM

Fantazi iç giyim ürünleri arasından en çok ilgi çeken ve rağbet gören ürünler seksi kostüm modelleridir. Cinsel fantazi dünyasında oyun amaçlı ürünler olması nedeniyle adeta oyun kurucu özelliğe sahiptirler. Öğrenci kostümü, hizmetçi kostümühemşire kostümü ve dansöz kostümü başta olmak üzere çok sayıda kostüm seçeneği olan bu ürünlere ayrıca fantazi kostüm de denilmektedir. Fantazi giyim dünyasını hareketlendiren seksi kostüm çeşitlerini görmek isteyen kullanıcılarımız için bu sayfamızda tüm fantazi kostümler bir arada bulunmaktadır. 

REYONA GİT

dansöz kostümü

DANSÖZ KIYAFETİ

Klasik oryantal kostümü modelleri dışında fantazi amaçlı üretilmiş seksi dansöz kıyafetleri zengin çeşitlilikle bu kategorimizde sizleri bekliyor. Beğendiğiniz ürünün ürün açıklama bölümünde dikkatinize sunduğumuz,  dansöz kıyafetlerimize ait paket içeriği belirtilmekte olup, ürünü incelemeniz esnasında fantazi dansöz kostümüne ait tüm parçaları görebileceksiniz. 

REYONA GİT

hemşire kostümü

HEMŞİRE KOSTÜMÜ

Fantazi hemşire kostümleri, farklı ülkelerin hemşire üniformalarından esinlenilerek, seksi imajların ön plana çıkartılmasıyla seksi kıyafet olarak ortaya çıkartılmıştır.  Fantazi hemşire kostüm modelleri seksi hemşire ve hastane fantazisi ile ilgili oyunlar oynamak için özellikle tercih edilmekte olup, bu reyonumuza giderek kostüm ve hemşire gecelik modellerimizi inceleyebilirsiniz.

REYONA GİT

hizmetçi kostümü

HİZMETÇİ KOSTÜMÜ

Geleneksel Fransız kadın hizmetçi üniformasının seksi materyallerle fantazi iç giyim dünyasına uyarlanmasıyla seksi hizmetçi kostümü ortaya çıkartılmıştır.  Tül ve dantel materyal ağırlıklı üretilen hizmetçi kıyafeti, önlük ve kep gibi tamamlayıcı ürünlerle kombin oluşturmaktadır. Fantazi hizmetçi kostümü modellerimiz, alttaki butona tıkladığınızda  bu reyonumuzda sizi bekliyor. 

REYONA GİT

öğrenci kostümü

FANTAZİ ÖĞRENCİ KOSTÜMÜ

Fantazi kostüm modellerinin en çok tercih edilenlerinin başında fantazi öğrenci kostümü modelleri gelmektedir. Ayrıca kolej kızı kostümü de denilmektedir. Fantazi öğrenci kostümleri, eşitli renk ve desenlerinden oluşan okul üniformalarından esinlenilerek fantazi ögelerle seksi bir görüntü elde edilerek  ortaya çıkarılmıştır.

REYONA GİT

noel anne kostümü

NOEL ANNE KOSTÜMÜ

Yeni bir yıla girerken Noel baba konseptli bir fantazi yaşamak isteyenler için Noel Baba'nın kostüm detayları işlenerek seksi kıyafet haline getirilip, ortaya Noel anne kostümü çıkarılmıştır. Noel anne kostümleri yılın son günlerinde yılbaşı gecesi için hazırlık yapanlarca tercih edilmekte olup, özellikle bu süreçte yoğun ilgiyle karşılaşmaktadır. 

REYONA GİT

karakter kostümleri

KARAKTER KOSTÜMLERİ

Fantazi denizci kız kostümü, fantazi polis kostümü, fantazi asker kostümü, fantazi tavşan kız kostümü, fantazi korsan kostümü, fantazi gelin kostümü gibi çeşitli meslek grupları ve hayvan figürleriyle kırmızı başlıklı kız kostümü gibi masal kahramanlarından oluşan fantazi karakter kostüm modellerimizi bir arada bu reyonumuzda bulabilirsiniz.  

REYONA GİT

seksi takımlar

SEKSİ TAKIMLAR

Birden fazla parçanın kombin haline getirilerek elde edilen fantazi iç giyim modelleridir. Fantazi sütyen takımları, jartiyerli takımlar ve büstiyer takımları gibi çeşitli seks kıyafetleri bu grupta toplanmıştır. Bazı ürünlerin hediye jartiyer çorabı olmasına rağmen bazı ürünler çorapsız satılmakta olup, bu durum her bir ürünün ürün açıklama bölümünde belirtilmektedir. Sipariş vermeden önce lütfen ürünün açıklama bölümünü okuyunuz.   

REYONA GİT