Hakkımızda

Bilgi
Hakkımızda
2011 yılında sturt up iş modeliyle sizlerle buluşturduğumuz Erobee.com projemizde; 'Sorunsuz Alışveriş' sloganımızla yola koyulduğumuzdan bu güne kadar siz değerli müşterilerimizin güven ve mutlu geri bildirimleriyle arzumuz ve hedefimiz olan ilgiyi yakalamış olup, gururumuz ve ilk günkü heyecanımızla ticari faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Online mağazamızda sizlere evinizin konfor ve rahatlığı içerisinde, ülkemizin ve dünyanın seçkin iç giyim ve fantazi iç giyim modellerini sunmaktan mutluluk duymaktayız. Günden güne artan ürün yelpazesindeki çeşitliliğimiz ile kaliteli ürün ve uygun fiyat inancımızdan vaz geçmeden taleplerinize cevap vermeye ve siparişlerinizi zamanında sizlere ulaştırmaya özen gösteriyoruz. Bizler her gün, iç dünyanızdaki güzellikleri zarafetinizle birleştirecek özgün koleksiyonları sizlerle buluşturmak için çaba sarf etmekteyiz.

Alışverişiniz esnasında tereddüt yaşamanızı önlemek amacıyla hem görsel, hem de kullanım kolaylığı açısından sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına, dünyanın önde gelen en güncel teknolojileri ve güvenlik olanakları ile kendi sunucumuzdan hizmet vermekteyiz.

Bizlerle olan birlikteliğinizi, siparişiniz ile sınırlı görmeyen bir anlayış içerisinde uzun yıllar devam ettirmeyi ilke edinen görev bilincine sahibiz. Herhangi bir soru, yorum ya da görüşünüz bizler için çok değerlidir. Sizlere en iyi ve rahat alış veriş deneyimini yaşatmak için bizlerle irtibata geçmekten çekinmeyin. (İLETİŞİM)

Verdiğiniz her sipariş bizim için özeldir...

KURUMSAL/TİCARİ NOTLAR

Erobee.com'un uzmanlık alanı, online fantazi iç giyim ve iç giyim perakendeciliğidir. Toptan satışımız yoktur ve bayilik-alt bayilik gibi alt kuruluş yapısında olmayıp, xml linkini de paylaşmamaktadır. Bu tip taleplerde bulunanlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

Erobee, hakları yasalarca korunan tescilli bir markadır. Web sitesinde kullandığı tüm metinler ve görsel içerikler, özgün ve kendi bünyesinde üretilmektedir. Ayrıca Erobee ismiyle üretilen herhangi bir ürünümüz de yoktur. Bu gibi konularda herhangi bir yasal ihlal söz konusu olmaması adına lütfen Kullanım Koşulları'mızı okuyunuz.

Erobee.com is an online lingerie retail market. We aren’t wholesaler. Thanks for your interest.


Erobee.com
Eminönü, Sururi Mah.
Tarakçı Cafer Sokak
Moda İş Hanı No: 6/806-807
34160 Fatih / İstanbul

Telefon: +90 212 527 00 11
E-mail  : info@erobee.com
Hocapaşa Vergi Dairesi 6720027193