SEPETİM

Hakkımızda

Erobee.com Hakkında

EROBEE FANTEZİ İÇ GİYİM

2012 yılında başlattığımız Erobee.com projemizde, 'Sorunsuz Alışveriş' sloganıyla yola çıkarak güvenilir ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışımızı benimsedik. Müşterilerimizin güveni ve mutluluğu, en büyük motivasyon kaynağımızdır. Bu süreçte Erobee.com, en güvenilir iç giyim siteleri arasında kendine sağlam bir yer edinmiş, müşteri memnuniyeti odaklı ticaret anlayışını sürdürmektedir.

Online mağazamız, evinizin konforunda seçkin iç giyim ve fantezi iç giyim modellerini sizlere sunmaktan keyif almaktadır. Beğeninize sunduğumuz özel seçtiğimiz ürün yelpazemizle kalite ve uygun fiyat prensiplerinden ödün vermeden, taleplerinize hızlı ve güvenilir bir şekilde yanıt veriyoruz. Her gün özgün koleksiyonlarla güzellikleri zarafetinizle birleştiren iç giyim seçeneklerini sizlere sunmak için çalışıyoruz.

Siz değerli müşterilerimizle olan birlikteliğimizi, sadece sipariş süreciyle sınırlı görmüyor, yıllarca devam ettirmeyi ilke edinen görev bilincindeyiz. Güncel teknolojiler ve güvenlik standartlarıyla desteklenen altyapımızla, alışverişinizi daha güvenli ve keyifli hale getirmek adına çaba sarf ediyoruz.

Siparişinizden önce ve sonra her aşamada sorularınızı, yorumlarınızı ve görüşlerinizi dinlemek, sizlere en iyi alışveriş deneyimini yaşatmak amacıyla buradayız. Siparişleriniz bizim için özeldir ve uzun yıllar sürecek bir iş birliği için çabalıyoruz. Her türlü soru, öneri ya da yorumunuz bizim için değerlidir; bize her zaman ulaşabilirsiniz.

KURUMSAL/TİCARİ NOTLAR

Erobee.com'un uzmanlık alanı, online fantezi iç giyim ve iç giyim perakendeciliğidir. Toptan satışımız yoktur ve bayilik-alt bayilik gibi alt kuruluş yapısında olmayıp, xml linkini de paylaşmamaktadır. Bu tip taleplerde bulunanlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

Erobee™, hakları yasalarca korunan tescilli bir markadır. Web sitesinde kullandığı tüm metinler, geliştirme kodları ve görsel tasarım içerikleri, özgün ve kendi bünyesinde üretilmekte olup, dijital noterlikçe kayıt altına alınmaktadır. Ayrıca üretici firma olmayıp, Üreticisi bulunduğumuz Vip Club ve Gece Dolabı tescilli markalarımız dışında Erobee ismiyle üretilen herhangi bir ürünümüz ve herhangi bir koleksiyonumuz da yoktur. Bu gibi konularda herhangi bir yasal ihlal söz konusu olmaması adına lütfen Kullanım Koşulları'mızı okuyunuz.

Erobee.com; hizmet satın alma, ürün satın alma, teklifler, çeşitli organizasyonlar, reklam, sponsorluk vb. gibi ticari faaliyet ve taahhüt süreçlerini erobee.com uzantılı kurumsal e-mail adresleri vasıtasıyla yazışma yoluyla ve aşağıda belirtilen firma telefonları ile görüşerek yürütmekte olup, bunun dışındaki e-mail uzantıları ile yapılan yazışmalar ve bunların dışında kalan telefonla veya yüz yüze diyaloglardan sorumluluk kabul etmemektedir. Bu gibi durumlarda lütfen bizimle kurumsal iletişim yollarımızla iletişime geçiniz.

Erobee.com is an online lingerie retail store. We aren’t wholesalers. Thanks for your interest.


Erobee İç Giyim

Eminönü, Sururi Mah.

Tarakçı Cafer Sokak

Moda İş Hanı No: 6/806-807

34160 Fatih / İstanbul

0212 528 0494

E-mail : info@erobee.com

Hocapaşa VD 5770388989


Alışverişe Başla