Hakkımızda

Bilgi
Hakkımızda
2011 yılında sizlerle buluşan Erobee.com ailesi olarak, başladığımız tarihten günümüze kadar siz değerli müşterilerimizin güven ve memnuniyetleriyle, arzumuz ve hedefimiz olan ilgiyi yakalamış olup, gururumuz ve ilk günkü heyecanımızla ticari faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Online mağazamızda sizlere evinizin konfor ve rahatlığı içerisinde, ülkemizin ve dünyanın iç giyim ve fantazi iç giyim markalarına ait seçkin modellerini sunmaktan mutluluk duymaktayız. Günden güne artan ürün yelpazesindeki çeşitliliğimiz ile kaliteli ürün ve uygun fiyat inancımızdan vaz geçmeden taleplerinize cevap vermeye ve siparişlerinizi zamanında sizlere ulaştırmaya özen gösteriyoruz. Bizler her gün iç dünyanızdaki güzellikleri zarafetinizle birleştirecek özgün koleksiyonları sizlere sunmak için çaba sarf etmekteyiz.

Erobee.com ailesi olarak; alış verişiniz esnasında tereddüt yaşamanızı önlemek amacıyla hem görsel, hem de kullanım kolaylığı açısından sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına dünyanın önde gelen en iyi teknik altyapı ve mevcut en gelişmiş güvenlik olanakları ile hizmet vermekteyiz. Bizlerle olan birlikteliğinizi siparişiniz ile sınırlı görmeyen ve dostane bir anlayış içerisinde uzun yıllar devam ettirmeyi ilke edinen görev bilincine sahibiz. Herhangi bir sorun, yorum ya da görüşünüz bizler için çok değerlidir. Sizlere en iyi ve rahat alış veriş deneyimini yaşatmak için bizlerle irtibata geçmekten çekinmeyin.

Verdiğiniz her sipariş bizim için özeldir...


Erobee.com
Eminönü, Sururi Mah.
Tarakçı Cafer Sokak
Moda İş Hanı No: 6/806-807
34160 Fatih / İstanbul

Telefon: +90 212 527 00 11
E-mail  : info@erobee.com
Hocapaşa Vergi Dairesi 6720027193