SEPETİM

Hakkımızda

Erobee.com Hakkında

EROBEE FANTAZİ İÇ GİYİM

2012 yılında sizlerle buluşturduğumuz Erobee.com projemizde; 'Sorunsuz Alışveriş' sloganımızla yola koyulduğumuzdan bu güne kadar siz değerli müşterilerimizin güven ve mutlu geri bildirimleriyle arzumuz ve hedefimiz olan ilgiyi yakalamış olup, Erobee.com'un zaman içerisinde en güvenilir iç giyim siteleri ve en iyi iç giyim siteleri arasında yer alması sonucunda, gururumuz ve ilk günkü heyecanımızla ticari faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Online mağazamızda sizlere evinizin konfor ve rahatlığı içerisinde, ülkemizin ve dünyanın seçkin iç giyim ve fantazi iç giyim modellerini sunmaktan mutluluk duymaktayız. Günden güne artan ürün yelpazesindeki çeşitliliğimiz ile kaliteli ürün ve uygun fiyat inancımızdan vaz geçmeden taleplerinize cevap vermeye ve siparişlerinizi zamanında sizlere ulaştırmaya özen gösteriyoruz. Bizler her gün, iç dünyanızdaki güzellikleri zarafetinizle birleştirecek özgün koleksiyonları sizlerle buluşturmak için çaba sarf etmekteyiz.

Alışverişiniz esnasında tereddüt yaşamanızı önlemek amacıyla hem görsel, hem de kullanım kolaylığı açısından sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına, dünyanın önde gelen en güncel teknolojileri ve güvenlik olanakları ile kendi sunucumuzdan hizmet vermekteyiz.

Bizlerle olan birlikteliğinizi, siparişiniz ile sınırlı görmeyen bir anlayış içerisinde uzun yıllar devam ettirmeyi ilke edinen görev bilincine sahibiz. Herhangi bir soru, yorum ya da görüşünüz bizler için çok değerlidir. Sizlere en iyi ve rahat alış veriş deneyimini yaşatmak için bizlerle irtibata geçmekten çekinmeyin.

Verdiğiniz her sipariş bizim için özeldir...

KURUMSAL/TİCARİ NOTLAR

Erobee.com'un uzmanlık alanı, online fantazi iç giyim ve iç giyim perakendeciliğidir. Toptan satışımız yoktur ve bayilik-alt bayilik gibi alt kuruluş yapısında olmayıp, xml linkini de paylaşmamaktadır. Bu tip taleplerde bulunanlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

Erobee™, hakları yasalarca korunan tescilli bir markadır. Web sitesinde kullandığı tüm metinler, geliştirme kodları ve görsel tasarım içerikleri, özgün ve kendi bünyesinde üretilmekte olup, dijital noterlikçe kayıt altına alınmaktadır. Ayrıca üretici firma olmayıp, Üreticisi bulunduğumuz Vip Club ve Gece Dolabı tescilli markalarımız dışında Erobee ismiyle üretilen herhangi bir ürünümüz ve herhangi bir koleksiyonumuz da yoktur. Bu gibi konularda herhangi bir yasal ihlal söz konusu olmaması adına lütfen Kullanım Koşulları'mızı okuyunuz.

Erobee.com; hizmet satın alma, ürün satın alma, teklifler, çeşitli organizasyonlar, reklam, sponsorluk vb. gibi ticari faaliyet ve taahhüt süreçlerini erobee.com uzantılı kurumsal e-mail adresleri vasıtasıyla yazışma yoluyla ve aşağıda belirtilen firma telefonları ile görüşerek yürütmekte olup, bunun dışındaki e-mail uzantıları ile yapılan yazışmalar ve bunların dışında kalan telefonla veya yüz yüze diyaloglardan sorumluluk kabul etmemektedir. Bu gibi durumlarda lütfen bizimle kurumsal iletişim yollarımızla iletişime geçiniz.

Erobee.com is an online lingerie retail store. We aren’t wholesalers. Thanks for your interest.


Erobee İç Giyim

Eminönü, Sururi Mah.

Tarakçı Cafer Sokak

Moda İş Hanı No: 6/806-807

34160 Fatih / İstanbul

0212 528 0494

E-mail : info@erobee.com

Hocapaşa VD 5770388989


Alışverişe Başla