Teslimat Bilgileri

Bilgi
Teslimat Bilgileri
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti, Erobee İç Giyim tarafından karşılanmaktadır.

Satın aldığınız ürün, orijinal ambalajında fatura fotokopisiyle birlikte belirteceğiniz adrese içeriği gizli olarak, kargo ambalajı içerisine ayrıca bir ambalaj daha uygulayıp, faturasında ürün ismi bölümüne ürün kodu yazılarak ve içine katlanıp kargo ambalajının cebine konulup üzerine açılamayacak şekilde tüm cebi kaplayan barkod yapıştırılarak,  gönderici kısmına da şahıs ismi yazılarak gönderilir.

Kuruluşumuz faturalarınızı, Vergi Usul Kanunu'nun ilgili maddeleri ve ilgili mevzuatlarına göre e-fatura / e-arşiv uygulaması kapsamında elektronik ortamda üretip, beyan etmiş olduğunuz e-posta adresinize ayrıca göndermektedir. Bu nedenle sistemimize lütfen faal ve doğru e-posta adresinizi bırakınız. Yanlış e-posta adresi, mail kotası veya sistemsel hatalar gibi nedenlerle ulaşmayan faturalardan kuruluşumuz sorumlu olmayıp, faturanızın yeniden gönderilmesini talep etmeniz durumunda dilediğiniz zaman yeniden gönderilecektir.

Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

Saat 15.00'e kadar alınan siparişleriniz aynı gün, 15.00'den sonra alınan siparişleriniz ertesi gün işleme konulup en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Hazırlanan siparişler; Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir. Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü, resmi tatillerde verilen siparişler tatili takip eden ilk iş günü işleme konulmaktadır.

Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde kargo takip linkinizi içeren bir e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Ayrıca kargo firması tarafından sistemimize bırakmış olduğunuz GSM numaranıza kargo süreçleriniz sms ile bildirilir.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde ziyaret ihbar notu bırakarak sizi kargo şubesine davet edecektir. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi, erobee.com'a geri getirir ve bu ürünün yeniden gönderim kargo ücreti alıcıya aittir.

Siparişleriniz kargoya verildikten sonraki teslimat süresi İstanbul içi 1-3 iş günü , İstanbul dışı 1-5 iş günüdür. Siparişlerin kargoda gecikmesi durumundan erobee.com sorumlu değildir.

Siparişinizin durumunu, ''Hesabım'' sayfasındaki ''Siparişlerim'' menüsünden inceleyebilirsiniz. Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formunu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.