SEPETİM

Teslimat Bilgileri

Erobee.com Teslimat Bilgileri

Ücretsiz Kargo:

100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti, Erobee İç Giyim tarafından karşılanmaktadır.

Kargo Ücretleri:

Sipariş tutarı 150 TL'nın altında ise 14,90 TL kargo ücreti uygulanmaktadır. Kapıda ödeme seçeneği ile verilen siparişlerde tutara bakılmaksızın standart 14.90 TL kargo firmasına ödenen Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli ücreti uygulanmaktadır.

Gizli Gönderi:

Satın aldığınız ürün orijinal ambalajında, belirteceğiniz adrese içeriği gizli olarak, kargo ambalajı içerisine ayrıca bir ambalaj daha uygulayıp, gönderici kısmına da şahıs ismi yazılarak gönderilir. Özet olarak siparişiniz, herhangi bir şahıstan gelen sıradan bir kargo görüntüsüyle size ulaşacaktır.

Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

Sipariş Hazırlık Süreci:

Değerli müşterilerimiz;

Yaşanılan olağan üstü durum, ülke çapında elektronik satışa olan yoğun ilgiye ve kargo kuruluşlarında birikmeler ve uygulamaya koydukları günlük kotalara neden olmuştur. Bu nedenle, gerek tedarik zincirimizde gerek se, kargo çıkış sürelerinde zaman zaman aksamalar yaşamaktayız. Aşağıda belirtiiğimiz olağan günlerde olan sipariş hazırlık ve kargolama süreçlerimiz şu süreçte, ön göremediğimiz sürelerde ortalama 1-5 gün aksayabilmektedir. Anlayışınız için teşekkür eder, sipariş vermeden önce ülke genelinde yaşanılan bu durumu göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. 

Saat 15.00'e kadar alınan siparişleriniz aynı gün, 15.00'den sonra alınan siparişleriniz ertesi gün işleme konulup en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Hazırlanan siparişler; Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir. Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü, resmi tatillerde verilen siparişler tatili takip eden ilk iş günü işleme konulmaktadır.

Kargo Şirketi Olağan İşleyişi:

Tüm Türkiye'yi kapsayan lojistik hizmetleri konusunda, Aras Kargo ile çözüm ortaklığı yapmaktayız. Kargo şirketi Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde kargo takip linkinizi içeren bir e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Ayrıca kargo firması tarafından sistemimize bırakmış olduğunuz GSM numaranıza kargo süreçleriniz sms ile bildirilir.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde ziyaret ihbar notu bırakarak sizi kargo şubesine davet edecektir. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi, erobee.com'a geri getirir ve bu ürünün yeniden gönderim kargo ücreti alıcıya aittir.

Erobee ve lojistik hizmeti satın aldığı kargo firması 2 ayrı farklı kuruluş olup, işleyişleri de birbirlerinden bağımsızdır. Bu nedenle Erobee, taahhütte bulunduğu süreler içerisinde siparişleri kargo firmasına teslim etmekle yükümlü olup, kargo teslimatı ve süreçleri ile ilgili herhangi bir taahhüdü bulunmamaktadır. Kargonun teslim edilmesi kargo firmasının, kargo süreçlerinin takibi de müşterilerimizin sorumluluğundadır. Kargo firmasıyla ilgili yaşanılan sorunlarda Erobee, sadece müşterilerine yardımcı olma adına kargo firmasıyla dialoglarda bulunmakta olup ayrıca sorumlu tutulamaz.

Siparişleriniz kargoya verildikten sonraki olağan teslimat süreleri İstanbul içi 1-3 iş günü , İstanbul dışı 1-5 iş günü olup, mobil alan kapsamına giren bölgelerde, kargo firması şubelerinin programlarına göre değişkenlik göstermektedir. Siparişlerin kargoda gecikmesi durumundan erobee.com sorumlu değildir.

Siparişinizin durumunu, ''Hesabım'' sayfasındaki ''Siparişlerim'' menüsünden inceleyebilirsiniz. Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formunu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.Alışverişe Başla