Teslimatta Ödeme

Bilgi
Teslimatta Ödeme - Kapıda Ödeme

Sipariş fatura bedelini teslimat esnasında kargo görevlisine ödemek isteyen müşterilerimiz tarafından tercih edilen bir ödeme sistemdir. Teslimatta Ödeme'nin diğer tanımı ''Kapıda Ödeme'' olup, her iki tanım da işleyişte aynı yöntemi ifade etmektedir. Bu yöntemle yapılan alışverişlerde de siparişlerinizin adresinize teslim edilmesi veya kargo firmasından bizzat teslim alınması tercih edilebilir. Bu durumu, siparişi tamamlama esnasında karşınıza çıkacak olan ''Siparişiniz Hakkında Bir Açıklama Ekleyebilirsiniz'' bölümüne yazabilir ya da onay için arandığınızda müşteri temsilcilerimize bildirebilirsiniz.

Teslimatta ödeme metoduyla yapılan tahsilatlarda 7.95 Tl tahsilatlı gönderi işlem ücreti alınmakta olup, bu tutar sipariş tutarınızla birlikte faturanıza yansıtılmaktadır.

Teslimatta Ödeme metodu ile alışveriş yapan müşterilerimizin siparişleri, müşteri hizmetlerimiz tarafından telefonla aranılıp sipariş onayı alındıktan sonra işleme konulmaktadır. Bu nedenle sipariş esnasında iletişim bilgilerinin doğru ve eksiksiz girilmesi ile müşteri himetlerimizce yapılan aramalarda iletişim sağlanması önemlidir.

Teslimatta ödeme metodu ile sipariş veren müşterilerimiz cayma hakkını, siparişleri kargoya verildikten sonra kullandığı taktirde ya da, her ne neden olursa olsun siparişini teslim almadığı taktirde gidiş ve dönüş kargo bedelleri ile tahsilatlı gönderi masrafları olan toplam 30.80 Tl nı firmamıza ödeyeceğini, internet üzerinden yapılan satışlarda ıslak imza hükmünde olan ''Mesafeli Satış Sözleşmesine'' istinaden taahhüt etmiş sayılır. Olumsuz durumlar yaşanılmaması adına müşterilerimizin özellikle bu konuya dikkat etmeleri önemle duyurulur.