SEPETİM

Kapıda Ödeme

TESLİMATTA ÖDEME - KAPIDA ÖDEME

Değerli müşterilerimiz;

Son günlerde sorumsuz müşterilerimizin sayılarının artması ve siparişlerini teslim almayarak, gereksiz efor sarf etmemize ve maddi kayba uğramamıza neden olduğundan, kapıda ödeme hizmetimize son vermiş bulunmaktayız. Kapıda ödeme metodu genellikle, müşterilerimiz tarafından satıcıya karşı güven söz konusu olduğunda garantili alışveriş amacıyla tercih edilmekte olup bu konuda, sektörde 10. yılını yaşayan ve Ticaret Bakanlığı ETBİS portalına kayıtlı ve sektöründe bilinen ve tanınan kuruluşumuzun güven sorununu aştığını düşünmekteyiz.

Sipariş fatura bedelini teslimat esnasında kargo görevlisine ödemek isteyen müşterilerimiz tarafından tercih edilen bir ödeme sistemdir. Teslimatta Ödeme'nin diğer tanımı ''Kapıda Ödeme'' olup, her iki tanım da işleyişte aynı yöntemi ifade etmektedir. Bu yöntemle yapılan alışverişlerde de siparişlerinizin adresinize teslim edilmesi veya kargo firmasından bizzat teslim alınması tercih edilebilir. Bu durumu, siparişi tamamlama esnasında karşınıza çıkacak olan ''Siparişiniz Hakkında Bir Açıklama Ekleyebilirsiniz'' bölümüne yazabilir ya da onay için arandığınızda müşteri temsilcilerimize bildirebilirsiniz.

Kapıda ödeme yöntemiyle vermiş olduğunuz siparişinize ait fatura bedelini kargo görevlisine nakit ya da, kredi kartınızı kullanarak ödeyebilirsiniz. Kredi kartı kullanılarak yapılan ödemelerde herhangi bir ücret farkı talep edilmemektedir. 

Teslimatta ödeme metoduyla yapılan tahsilatlarda 14.90 Tl tahsilatlı gönderi işlem ücreti alınmakta olup, bu tutar sipariş tutarınızla birlikte faturanıza yansıtılmaktadır. 

Teslimatta Ödeme metodu ile iç giyim alışverişi yapan müşterilerimizin siparişleri, müşteri hizmetlerimiz tarafından telefonla aranılıp sipariş onayı alındıktan sonra işleme konulmaktadır. Bu nedenle sipariş esnasında iletişim bilgilerinin doğru ve eksiksiz girilmesi ile müşteri hizmetlerimizce yapılan aramalarda iletişim sağlanması önemlidir.

Teslimatta ödeme metodu ile sipariş veren müşterilerimiz cayma hakkını, siparişleri kargoya verildikten sonra kullandığı taktirde ya da, her ne neden olursa olsun siparişini teslim almadığı taktirde gidiş ve dönüş kargo bedelleri ile tahsilatlı gönderi masrafları olan toplam 59,60 Tl nı firmamıza ödeyeceğini, internet üzerinden yapılan satışlarda ıslak imza hükmünde olan ''Mesafeli Satış Sözleşmesine'' istinaden taahhüt etmiş sayılır. Olumsuz durumlar yaşanılmaması adına müşterilerimizin özellikle bu konuya dikkat etmeleri önemle duyurulur.

Ödeme seçeneklerimizden kredi kartı veya banka havalesi ile ya da kapıda ödeme seçeneğimizi kullanarak dilediğiniz iç giyim ya da fantazi iç giyim ürünlerini sipariş verebilirsiniz.

Alışverişe Başla