Ödeme Seçenekleri

Bilgi
ÖDEME SEÇENEKLERİ

1. Kredi Kartı ve Bankamatik Kartı: Kredi Kartlarına tek çekim veya 9 aya kadar taksit imkanı.

2. Banka Havalesi veya EFT

3. Teslimatta Ödeme (Kapıda Ödeme)


KREDİ KARTIYLA TEK ÇEKİM YA DA 9 TAKSİT İMKANI

Visa veya Master Card kredi kartlarınız ile web sitemizde ödeme yapabilirsiniz. CARDFINANS, WORLD, AXES, MAXIMUM, BONUS ve ASYACARD kredi kartlarına, 9 taksite kadar taksitlendirme yapabilirsiniz. Taksitlendirmelerde bankanızın vade farkı komisyon oranları ödemenize yansıtılacaktır. Diğer tüm kredi kartları da kullanılabilir ancak taksit yapılmaz. Sitemiz, Payu Güvenli Alışveriş Sistemlerini kullanmakta olup, kredi kartı tahsilatlarınız Payu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Payu güvenlik sistemleri haricinde ayrıca web sitemiz de, SSL güvenlik sertifikası tarafından güvence altına alınmış ve serverımız antivirüs programıyla korunmaktadır. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde kayıt altına alınmamaktadır. Kart bilgilerinizi yazılı ya da sözlü olarak hiçbir şekilde ikinci şahıslarla paylaşmayınız. Kredi kartı kullanarak yapacağınız ödemeleri sadece kendiniz gerçekleştirmelisiniz.

BANKA HAVALESİ/EFT

Ödemeyi havale ya da EFT yoluyla yaptığınızda siparişiniz, ödemeniz hesabımıza yansıdığında işleme konulur. Bu yolla alışveriş yapmak için kasaya gittiğinizde ödeme seçeneklerinden Banka Havalesi/EFT seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır. Bu seçeneği işaretlediğinizde aynı ekranda banka hesap bilgilerimiz otomatik olarak gelecektir. Ödemelerinizi internet bankacılığı veya ATM lerden kartsız işlem kullanarak da gerçekleştirebilirsiniz. Şayet ödeme gerçekleşmemişse, 3. iş gününde siparişiniz iptal edilecektir.
Banka hesap bilgilerimiz:
Garanti Bankası Eminönü Şubesi, Hesap Sahibi: Ahmet Özçelik, Şube Kodu: 705, Hesap No: 6627700, IBAN No: TR77 0006 2000 7050 0006 6277 00

TESLİMATTA ÖDEME

Siparişinizi teslim alırken kargo görevlisine fatura tutarınızı ödeyebilirsiniz. Bu şekilde yapılan tahsilatlarda kargo firmasınca 7.95 Tl tahsilatlı gönderi işlem ücreti alınmakta olup, bu tutar sipariş tutarınızla birlikte faturanıza yansıtılmaktadır. Teslimatta Ödeme metodu ile alışveriş yapan müşterilerimizin siparişleri, müşteri hizmetlerimiz tarafından telefonla aranılıp sipariş onayı alındıktan sonra işleme konulmaktadır. Teslimatta ödeme metodu ile sipariş veren müşterimiz cayma hakkını siparişleri kargoya verilmeden önce kullanmak zorundadır ve bu yöntemle sipariş veren müşterimiz, siparişini teslim almadığı taktirde gidiş ve dönüş kargo bedelleri ile tahsilatlı gönderi masrafları olan toplam 30.80 Tl nı firmamıza ödeyeceğini ''Mesafeli Satış Sözleşmesine'' istinaden taahhüt etmiş sayılır.


Müşteri Hizmetleri:
info@erobee.com
Telefon No: 0212 527 0011
Hafta İçi 09:00 - 18:00