İç Giyim Markaları

İç Giyim Markaları

Anastasia İç Giyim

Satış faaliyetlerini İstanbul Eminönü'ndeki depo ve toptan satış mağazasından yürütmekte olan Anastasia İç Giyim özellikle, saten ve tül gecelik üretimi ile dikkat çekmekte olup, 2014 yılından itibaren konusu fantazi iç giyim alanına giren fantazi gecelik, babydoll, mayokini ve fantazi külot gibi ürünleri de üretmeye başlamıştır. Firmanın yine kendi adıyla ürettiği ucuz gruba ait klasik sütyen ve sütyen takımları da yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere iç giyim pazarlarında büyük ölçüde rağbet görmektedir.

Angelsin Fantazi İç Giyim

MBA Tekstil tarafından 2014 yılında ortaya konulan marka, fantazi mayo ve bikinilerle fantazi aksesuar çeşitlerinden oluşmaktadır. Angelsin İç Giyim markası, ülkemizde büyük ölçüde eksikliği hissedilen ve talep gören ürünleri ile hedef kitlesini buluşturmak adına önemli bir atılımda bulunarak özellikle fantazi plaj ürünleriyle büyük bir kitleyle buluşmayı başarabilmiştir. Yaz sezonunda ilgi çeken marka aynı zamanda, sezonsal durağanlığa neden olan bir süreci hareketlendirmektedir.

Denizgülü İç Giyim

İç giyim sektöründe 15 yıllık bir geçmişe ve deneyime sahip olan Denizgülü, İstanbul’daki tekstil fabrikasında aylık 250.000 adet üretim yapabilmektedir. Ürün gamında bulunan saten ve tül gecelik, sabahlık, jartiyer gibi iç giyim ürünlerinin yanında, erotik kostüm ve gecelik imalatı ile de fantezi iç giyim konusunda adını duyurmaktadır. Üretimlerinde kaliteden ödün vermeyen ve sağlıklı materyaller kullanan Denizgülü, bir çok Avrupa ve Kuzey Afrika ülkesine ihracat gerçekleştirmektedir.

Doreanse İç Giyim

Asry Tekstil tarafından 1999 yılında üretimine başlanan marka, ülkemizde Dünya markası olmayı başarmış ender markalardan biridir. Firmanın bu başarısı sonucunda markaya ait tüm iç giyim ürünleri, ülkemizle birlikte aynı anda neredeyse tüm dünya ülkelerinin iç giyim vitrinlerinde yerini almış bulunmaktadır. Bayan ve erkek iç giyim ürünlerinden oluşan zengin koleksiyonu, özellikle erkek iç giyim ürünleri ile tüm dünya iç giyim üreticilerine ilham kaynağı olmaktadır. Doreanse iç giyim, konusunda ülkemize gurur kaynağı olan seçkin markalardan biridir.

For Dreams İç Giyim

FDS Tekstil'in üretmiş olduğu iç giyim markası olan For Dreams, sektörde 15 yıllık bir geçmişe sahiptir. Gecelik, sütyen ve külot gibi ürünlerin yanında fantazi iç çamaşırı ve deri kullanılarak üretilen deri iç giyim, tasarımları ile göze çarpmaktadır. Dikiş ve kumaş kalitesi ile iddialı bir çizgi benimseyen For Dreams, hem yurt içinde hem de yurt dışında aranan ve tercih edilen bir iç giyim markası olmuştur.

Jasmin İç Giyim

Klasik saten, tül ve dantel geceliklerin yanında body, tayt, sütyen ve külot gibi koleksiyonlardan oluşan Jasmin İç Giyim markası, Altınay Çamaşırları tarafından İstanbul'da üretilmektedir. Özellikle altılı çeyizlik saten takımları, ikili saten gecelik-sabahlık takımları, tekli saten gecelik ve sabahlıkları ile çeyiz alışverişi yapanların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Firma imalatının büyük bir kısmını Arap ülkelerine ihraç etmekte olup, zengin koleksiyonuyla iç pazarda da dikkat çekmeyi başarmıştır.

Le Jardin İç Giyim

Yarım yüzyıla yaklaşan piyasa tecrübesi ile İzmir’de üretimine devam eden Le Jardin, iç giyim moda dünyasında adından övgüyle söz edilen firmalar arasındadır. Bayan tüketicilerden gelen talepler doğrultusunda her yıl koleksiyonunu yenileyen Le Jardin, dünya iç giyim moda devleri ile de yarış halindedir. Üretimini yurt içi ile sınırlı tutmayan Le Jardin, Avrupa ve Afrika ülkeleri ile de ticari bağlarını her gün biraz daha güçlendirmektedir.

Maranda İç Giyim

Bayan iç giyim denildiğinde ülkemiz markaları arasında yerini almış Maranda, özellikle zengin gecelik koleksiyonlarıyla dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Her yıl koleksiyonunu yenileyen ve kendine has çizgileriyle özgün iç giyim modellerini oluşturan firmanın aynı zamanda erotik iç giyim koleksiyonu da dikkat çekicidir. Erotik iç giyim koleksiyonuna 2015 yılında seksi kostüm modelleriyle yeni bir canlılık ve hareket getirerek fantazi iç giyim vitrininde de yerini almayı başarmıştır.

Merry See Fantazi İç Giyim

MBA Dış Ticaret bünyesinde üretimi gerçekleştirilen Merry See fantazi iç giyim ürünleri, oldukça farklı ve renkli ürünler ile bayanların olduğu kadar erkek tüketicilerin de ilgi odağı haline gelmiştir. Merry See, sunmuş olduğu sıradışı ve çok zengin koleksiyonu nedeniyle ülkemizde en çok satan fantazi iç giyim markalarının arasına girmeyi başarmıştır. Fantazi kostümler, fantezi gecelik, jartiyer, fantazi külot, fantazi sütyen gibi ürünlerinin yanında uyku gözlüğü ve göğüs ucu kapatıcı gibi aksesuarlarla da koleksiyonuna zenginlik katmaktadır.

Missvera Fantazi İç Giyim

Missvera fantazi iç giyim markası, vücut çorapları, büstiyerler ve seksi kostümlerden oluşan oldukça zengin bir koleksiyona sahiptir. Üretiminin oldukça büyük bir kısmını yurt dışına ihraç eden marka, özellikle online satış mağazalarının aranılan ve tercih edilen ürün özelliklerine sahiptir. Ayrıca fantazi iç giyim ürünlerinin yanı sıra sütyen ve sütyen takımları ithalatçılığı yaparak hedef kitlesini bu ürünlerle de buluşturmaktadır.

Moonlight Fantazi İç Giyim

Moonlight markası, özellikle yüksek kalitede sütyen ve sütyen-külot takımları gibi klasik iç giyim ürünleri imalatı yapan ve 1996 yılında İstanbul'da kurulan Ayışığı Tekstil tarafından üretilmektedir. 2015 yılında klasik iç giyim ürünleri imalatının yanı sıra erotik koleksiyonuyla fantazi iç giyim sektöründe de yerini almıştır. Fantazi kostümler, deri iç giyim kıyafetleri, seksi mayokiniler, fantazi gecelikler ve fantazi külotlar erotik iç giyim grubunun başlıca ürünleri olup, kaliteden ödün verilmeksizin şık bir koleksiyon olarak ortaya çıkmıştır.

Nurteks İç Giyim

Üretimini İstanbul Güneşli’deki kendi fabrikasında gerçekleştiren Nurteks, yıllık yarım milyon adet üretim kapasitesi ile çalışmaktadır. 30 yılı aşkın zamandır iç giyim sektörüne yön veren tasarımlara imza atan Nurteks, tesislerinde kullandığı son teknoloji ve genç yönetim kadrosu ile dünya standartlarında üretim yapmaktadır. İmal ettiği ürünler arasında sütyen ve sütyen takımları, gecelik, sabahlık, pijama ve babydoll gibi ürünler bayan tüketiciler tarafından büyük ilgi görmektedir. Nurteks üretiminin yarıya yakın kısmını birçok Avrupa ve Asya ülkesine ihraç ederek ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

Pierre Cardin İç Giyim

Fransa'nın ünlü markası Pierre Cardin, ülkemizde Aydınlı Grup tarafından temsil edilmektedir. Çok geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan marka, iç giyim konusunda da kalitesi ve özgün tasarımlarıyla ön plana çıkmaktadır. Bayan iç giyim konusunda sunmuş olduğu sütyen, külot, sütyen takımları, gecelik, kombinezon, sabahlık ve pijama koleksiyonlarıyla her zaman tercih edilir ve aranılan bir marka olmanın gereklerini yerine getirmektedir.

Rosaria Fantazi İç Giyim

Özellikle büstiyer ve vücut çorabı denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Rosaria, Ked Tekstil tarafından üretilmektedir. Fantazi büstiyer konusunda oldukça zengin bir içeriğe sahip markanın kendine has ve oldukça özgün çizgilere sahip bir koleksiyonu bulunmaktadır. Ayrıca vücut çorapları konusunda da pazarın büyük bir kısmına hitap eden marka, özellikle Rus ve Arap ülkelerinde ciddi bir fantazi iç giyim pazarına sahiptir.

Sistina İç Giyim

İç giyim sektöründe adını ürün çeşitliliği ile duyuran Sistina, birbirinden farklı tasarımlar ile dikkat çekmektedir. Gecelik, sütyen, atlet, body, hamile iç giyim, jartiyer, vücut çorabı, korse, tayt ve büyük beden gibi birbirinden değişik ve renkli ürünler ile üretim yapan Sistina İç Giyim, ülkemizde olduğu kadar yurt dışından da büyük talep görmektedir. Özellikle parlak vinyl kumaş ile ürettiği fantazi grubu gecelikler, Orta Doğu ülkeleri tarafından yoğun ilgi görmektedir. Kaliteli üretim ve dayanıklı materyaller ile üretimini arttırmayı hedefleyen Sistina İç Giyim sektördeki yerini gün geçtikçe sağlamlaştırmaktadır.

Sweetnight İç Giyim

Üretimini Hatay'daki tesislerinde yapan Sweetnight; 1997 yılında kurulmuş olup, satış faaliyetlerini İstanbul Eminönü'nde bulunan toptan mağazasından yürütmektedir. Tül gecelik, dantel gecelik, saten gecelik ve şifon geceliklerden oluşan ve canlı renkleri tercih eden marka, oldukça büyük bir koleksiyona sahip olup, her yıl yeni koleksiyo çıkartarak piyasasını dinamik tutmaktadır. Ayrıca 2015 yılında çıkarttığı erotik iç giyim ve büyük beden gecelik gruplarıyla da ürün çeşitliliğini ciddi anlamda arttırmış bulunmaktadır.

X Lady İç Giyim

Cemka Tekstil bünyesindeki bayan iç giyim markası olan X Lady, özgün çizgileri ve kaliteli kumaş seçimleri ile sektörün önde gelen markalarından biri olmuştur. İç giyim sektöründe kırk yılı aşan tecrübesi ile dünya standartlarında üretim yapmayı hedefleyen Cemka Tekstil, ülkemizde ve uluslararası fuar organizasyonlarında yerini alarak marka bilinirliliğini gün geçtikçe arttırmaktadır. Üretimi arasında külot, sütyen, atlet ve body ile adını duyuran X Lady, çocuk iç çamaşırları ile de iddialı olduğunu kanıtlamıştır.

X Man İç Giyim

Cemka Tekstil bünyesinde erkek iç giyim ürünlerinin üretimini yapan X Man, özgün çizgileri ve kaliteli kumaş seçimleri ile sektörün önde gelen firmalarından biridir. İç giyim sektöründe kırk yılı aşan tecrübesi ile dünya standartlarında üretim yapmayı hedefleyen Cemka Tekstil, ülkemizde ve uluslararası fuar organizasyonlarında yerini alarak marka bilinirliliğini gün geçtikçe arttırmaktadır.