İç Giyim Markaları

İç Giyim Markaları
Anastasia
Ürün yelpazesine erotik gecelik ve külot gruplarını da ekleyen Anastasia İç Giyim, yepyeni 2017 fantazi iç giyim koleksiyonunu sizlerin beğenisine sunmaktadır.
Angelsin
Ülkemizin önemli fantazi iç giyim üretici ve ithalatçısı MBA Tekstil tarafından ithalatı yapılan markanın mayo, bikini,takı ve fantazi aksesuar koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.
Asilce
Ülkemizde fantazi iç giyim sektöründe haklı bir üne kavuşan Asilce İç Giyim'in vücut çorabı ve büstiyerden oluşan 2017-2018 koleksiyonu bu kategorimizde listelenmiştir.
Denizgülü
2017 Koleksiyonunu If Expo Fuarında büyüleyici bir defile ile tanıtan Denizgülü İç Giyim'in klasik gecelik ve fantazi iç giyim ürünlerini inceleyebilirsiniz.
Doreanse
Avrupa'da sayılı markaların arasına girmeyi başarmış Doreanse İç Giyim'in 2017 bayan ve erkek koleksiyonlarından oluşan kataloğuna göz atın!
For Dreams
Sıra dışı koleksiyonlara imza atan yerli iç giyim üreticisi For Dreams, özgün tasarımları ile ön plana çıkan 2017 özel koleksiyonuyla sizleri bekliyor.
Foxy
Özellikle büyük beden iç giyim ve büyük beden fantazi iç giyim konularında öne çıkan marka, daha şimdiden büyük beden takipçilerinin gözdesi olmaya başladı.
Gallipoli
Özellikle sıra dışı sütyen ve külot tasarımlarıyla ön plana çıkan Gallipoli, ürün gruplarına yeni bir soluk kazandırarak erotik 2017 koleksiyonuyla göz kamaştırmakta.
Jasmin
Altınay Tekstil ürün grubuna ait Jasmin markası, ülkemiz ve özellikle Arap ülkelerinde oldukça rağbet görmekte olup, 2017 koleksiyonuyla dikkat çekmektedir.
Le Jardin
İzmir'de üretim yapmakta olan marka, özellikle sütyen üretimiyle dikkat çekmekte olup şık, özgün ve kullanışlı tasarımlarıyla aranılan marka olmayı başarmıştır.
Anıl
İç giyim sektörünün kilometre taşlarından Anıl İç Giyim; sütyen, külot ve kombinezon başta olmak üzere, geniş ürün yelpazesiyle mağazamız vitrinlerinde yerini alarak, beğeninize sunulmuştur.
Maranda
Çok geniş ürün yelpazesine sahip olan ülkemizin önemli iç giyim üreticilerinden Maranda Tekstil'in aynı ismi taşıyan markasına ait yepyeni 2017 koleksiyonu.
Merry See
MBA Tekstil'in ülkemize kazandırmış olduğu, fantazi iç giyim konusunda ülkemizin en önemli markalarından Merry See markasının tüm koleksiyonu.
Missvera
Fantazi iç giyimin öncü markalarından Missvera'ya ait vücut çorabı, büstiyer, kostüm ve seksi elbiselerden oluşan 2017 koleksiyonu, sizleri bekliyor.
Moonlight
Ürün yelpazesine erotik iç giyim ürün grubunu da ekleyen Moonlight İç Giyim'in, 2016 yılında çıkartmış olduğu koleksiyonu, kostüm ve seksi takımlardan oluşmaktadır.
Nurteks
Ülkemizin bilinen markalarından Nurteks İç Giyim'in sütyen grupları ile gecelik ve sabahlık takımlarından derlediğimiz en güzel ürünlerini inceleyebilirsiniz.
Pierre Cardin
Bir dünya markası olan Pierre Cardin'in 2016-2017 koleksiyonundan derlediğimiz en seçkin ve güncel ürünlerini görmek için sayfayı ziyaret etmeniz yeterlidir.
Rosaria
Vücut çorabı ve büstiyer konusunda söz sahibi olan Rosaria, yepyeni 2017 koleksiyonuyla ilgi çekmeyi başarmıştır. Bu başarılı koleksiyonu görmek için lütfen sayfayı ziyaret edin!
Sistina
Özellikle gecelik ve babydoll gruplarında zengin bir içeriğe sahip olan marka, erotik iç giyim ürünlerinden de oluşan 2016 koleksiyonuyla dikkat çekmektedir.
Sweetnight
Saten, tül, şifon ve dantel gecelikler ve gecelik-sabahlık takımlarının yanı sıra 2017 koleksiyonuna büyük beden gecelikleri de eklemiş bulunmaktadır.
XLady
Gecelik ve tişörtün yanı sıra özellikle sütyen ve külot gruplarında zengin bir içeriğe sahip olan markanın 2016-17 koleksiyonunu buradan inceleyebilirsiniz.
XMan
Bir erkek iç giyim markası olan X Man, penye atlet, külot ve boxerdan oluşan 2016-2017 koleksiyonu ile erkek iç giyim sektöründe öncülük yapmaya devam etmektedir.
Erotica
Gecem Grup tarafından üretilmekte olan Erotica, 92 ülkeye ihraç edilmektedir. Özellikle seksi kostümlerle dikkat çeken fantazi iç giyim koleksiyonu sizleri bekliyor.
Naymphe
''Sadece bayan iç giyim üretiyoruz'' sloganıyla 2016 yılında yola çıkan Naymphe, kısa süre içerisinde ülkemiz ve Dünya pazarında yerini almayı başarmıştır.
Laper
Yaklaşık 30 yıldır iç giyim üreticiliği yapan M&D Tekstil'in 2016 Gecelik Koleksiyonunda tül ve dantel modelleri sektöre çeşitlilik ve canlılık sunmaktadır.
Night Flight
Kalitesi ve özgün modelleriyle ön plana çıkan iç giyim markası yerli üretim olup, Dünya'daki örnekleriyle kıyaslandığında rekabet edebilecek niteliktedir.
Yeni İnci
Yarım asırı geçkin süredir sektör tecrübesi bulunan Yeni İnci markası, iç giyim konusunda ülkemize malolmuş, kaliteli ve özgün modellere sahip bir markadır.

Anastasia İç Giyim

Satış faaliyetlerini İstanbul Eminönü'ndeki depo ve toptan satış mağazasından yürütmekte olan Anastasia İç Giyim özellikle, saten ve tül gecelik üretimi ile dikkat çekmekte olup, 2014 yılından itibaren konusu fantazi iç giyim alanına giren fantazi gecelik, babydoll, mayokini ve fantazi külot gibi ürünleri de üretmeye başlamıştır. Firmanın yine kendi adıyla ürettiği ucuz gruba ait klasik sütyen ve sütyen takımları da yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere iç giyim pazarlarında büyük ölçüde rağbet görmektedir.

Angelsin Fantazi İç Giyim

MBA Tekstil tarafından 2014 yılında ortaya konulan marka, fantazi mayo ve bikinilerle fantazi aksesuar çeşitlerinden oluşmaktadır. Angelsin İç Giyim markası, ülkemizde büyük ölçüde eksikliği hissedilen ve talep gören ürünleri ile hedef kitlesini buluşturmak adına önemli bir atılımda bulunarak özellikle fantazi plaj ürünleriyle büyük bir kitleyle buluşmayı başarabilmiştir. Yaz sezonunda ilgi çeken marka aynı zamanda, sezonsal durağanlığa neden olan bir süreci hareketlendirmektedir.

Bondy İç Giyim

1995 yılında Kanpolat Tekstil bünyesinde üretime başlayan Bondy İç Giyim, zevkli tasarımları ile bayan tüketicilerin tercih ettiği markalar arasında üst sıralardadır. Zengin ürün çeşitliliği ve özgün modelleri ile farklı bir çizgi yakalayan Bondy, gecelik ve pijama gibi ürünler ile hamile ve lohusa gecelik ve pijamalarının yanı sıra ayrıca, erkek iç giyim konusunda da üretim yapmaktadır. Son zamanlarda çeyizlik setleri ve çeyiz sandığı üretimine de başlayan Bondy, ülkemizde ve yurt dışında tercih edilen iç giyim markaları arasına girmeyi başarmıştır.

Denizgülü İç Giyim

İç giyim sektöründe 15 yıllık bir geçmişe ve deneyime sahip olan Denizgülü, İstanbul’daki tekstil fabrikasında aylık 250.000 adet üretim yapabilmektedir. Ürün gamında bulunan saten ve tül gecelik, sabahlık, jartiyer gibi iç giyim ürünlerinin yanında, erotik kostüm ve gecelik imalatı ile de fantezi iç giyim konusunda adını duyurmaktadır. Üretimlerinde kaliteden ödün vermeyen ve sağlıklı materyaller kullanan Denizgülü, bir çok Avrupa ve Kuzey Afrika ülkesine ihracat gerçekleştirmektedir.

Doreanse İç Giyim

Asry Tekstil tarafından 1999 yılında üretimine başlanan marka, ülkemizde Dünya markası olmayı başarmış ender markalardan biridir. Firmanın bu başarısı sonucunda markaya ait tüm iç giyim ürünleri, ülkemizle birlikte aynı anda neredeyse tüm dünya ülkelerinin iç giyim vitrinlerinde yerini almış bulunmaktadır. Bayan ve erkek iç giyim ürünlerinden oluşan zengin koleksiyonu, özellikle erkek iç giyim ürünleri ile tüm dünya iç giyim üreticilerine ilham kaynağı olmaktadır. Doreanse iç giyim, konusunda ülkemize gurur kaynağı olan seçkin markalardan biridir.

For Dreams İç Giyim

FDS Tekstil'in üretmiş olduğu iç giyim markası olan For Dreams, sektörde 15 yıllık bir geçmişe sahiptir. Gecelik, sütyen ve külot gibi ürünlerin yanında fantazi iç çamaşırı ve deri kullanılarak üretilen deri iç giyim, tasarımları ile göze çarpmaktadır. Dikiş ve kumaş kalitesi ile iddialı bir çizgi benimseyen For Dreams, hem yurt içinde hem de yurt dışında aranan ve tercih edilen bir iç giyim markası olmuştur.

Fushja Fantazi İç Giyim

Fushja Fantazi İç Giyim birbirinden farklı gecelik ve vücut çorapları ile sektöre yeni bir heyecan kazandırmıştır. Fushja, tasarımlarında sıkça kullandıkları erotik temalı çizgiler ile özellikle genç tüketicileri hedef almaktadır. İnsanların cinsel yaşamını daha aktif hale getirmeyi hedefleyen Fushja, egzotik iç çamaşırı tanımlamaları ile oldukça renkli ve çarpıcı ürünlerden oluşan koleksiyonlara imza atmaktadır.

Gallipoli İç Giyim

Gallipoli, Anıl Tekstil tesislerinde üretilen bayan iç giyim ürünlerinin marka adıdır. 1990 yılından günümüze kadar üretim çizgisini sürekli geliştiren Gallipoli, ülkemizde olduğu kadar dünya iç giyim piyasasında da adından söz ettiren güçlü bir firmadır. Bayan iç giyim konusunda oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile tüketicilerin karşısına çıkan Gallipoli, dünya modasındaki gelişmeleri anlık takip ederek bu doğrultuda üretimlerini gerçekleştirmektedir. Anıl Tekstil, kendi markası olan Gallipoli ürünlerinin yanında, dünyanın önde gelen iç giyim markalarına fason gecelik takımları, sütyen, body, külot ve jartiyer üretimi de gerçekleştirmektedir.

Jasmin İç Giyim

Klasik saten, tül ve dantel geceliklerin yanında body, tayt, sütyen ve külot gibi koleksiyonlardan oluşan Jasmin İç Giyim markası, Altınay Çamaşırları tarafından İstanbul'da üretilmektedir. Özellikle altılı çeyizlik saten takımları, ikili saten gecelik-sabahlık takımları, tekli saten gecelik ve sabahlıkları ile çeyiz alışverişi yapanların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Firma imalatının büyük bir kısmını Arap ülkelerine ihraç etmekte olup, zengin koleksiyonuyla iç pazarda da dikkat çekmeyi başarmıştır.

Le Jardin İç Giyim

Yarım yüzyıla yaklaşan piyasa tecrübesi ile İzmir’de üretimine devam eden Le Jardin, iç giyim moda dünyasında adından övgüyle söz edilen firmalar arasındadır. Bayan tüketicilerden gelen talepler doğrultusunda her yıl koleksiyonunu yenileyen Le Jardin, dünya iç giyim moda devleri ile de yarış halindedir. Üretimini yurt içi ile sınırlı tutmayan Le Jardin, Avrupa ve Afrika ülkeleri ile de ticari bağlarını her gün biraz daha güçlendirmektedir.

Leg Party Fantazi İç Giyim

Amerika'nın ünlü fantazi iç giyim markası Leg Party, ülkemizde Gülserin Group tarafından ithal edilerek temsilciliği yapılmaktadır. Seksi kostümler, karakter kostümleri, fantazi gecelikler, vücut çorapları, mayokini, babydoll gibi ürünlerden oluşan çok geniş bir ürün skalasına sahip marka, Amerika ile aynı anda ülkemizde de satışa sunulmakta olup, orijinal ambalajında kitlesiyle buluşmaktadır.

Maranda İç Giyim

Bayan iç giyim denildiğinde ülkemiz markaları arasında yerini almış Maranda, özellikle zengin gecelik koleksiyonlarıyla dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Her yıl koleksiyonunu yenileyen ve kendine has çizgileriyle özgün iç giyim modellerini oluşturan firmanın aynı zamanda erotik iç giyim koleksiyonu da dikkat çekicidir. Erotik iç giyim koleksiyonuna 2015 yılında seksi kostüm modelleriyle yeni bir canlılık ve hareket getirerek fantazi iç giyim vitrininde de yerini almayı başarmıştır.

Merry See Fantazi İç Giyim

MBA Dış Ticaret bünyesinde üretimi gerçekleştirilen Merry See fantazi iç giyim ürünleri, oldukça farklı ve renkli ürünler ile bayanların olduğu kadar erkek tüketicilerin de ilgi odağı haline gelmiştir. Merry See, sunmuş olduğu sıradışı ve çok zengin koleksiyonu nedeniyle ülkemizde en çok satan fantazi iç giyim markalarının arasına girmeyi başarmıştır. Fantazi kostümler, fantezi gecelik, jartiyer, fantazi külot, fantazi sütyen gibi ürünlerinin yanında uyku gözlüğü ve göğüs ucu kapatıcı gibi aksesuarlarla da koleksiyonuna zenginlik katmaktadır.

Missvera Fantazi İç Giyim

Missvera fantazi iç giyim markası, vücut çorapları, büstiyerler ve seksi kostümlerden oluşan oldukça zengin bir koleksiyona sahiptir. Üretiminin oldukça büyük bir kısmını yurt dışına ihraç eden marka, özellikle online satış mağazalarının aranılan ve tercih edilen ürün özelliklerine sahiptir. Ayrıca fantazi iç giyim ürünlerinin yanı sıra sütyen ve sütyen takımları ithalatçılığı yaparak hedef kitlesini bu ürünlerle de buluşturmaktadır.

Moonlight Fantazi İç Giyim

Moonlight markası, özellikle yüksek kalitede sütyen ve sütyen-külot takımları gibi klasik iç giyim ürünleri imalatı yapan ve 1996 yılında İstanbul'da kurulan Ayışığı Tekstil tarafından üretilmektedir. 2015 yılında klasik iç giyim ürünleri imalatının yanı sıra erotik koleksiyonuyla fantazi iç giyim sektöründe de yerini almıştır. Fantazi kostümler, deri iç giyim kıyafetleri, seksi mayokiniler, fantazi gecelikler ve fantazi külotlar erotik iç giyim grubunun başlıca ürünleri olup, kaliteden ödün verilmeksizin şık bir koleksiyon olarak ortaya çıkmıştır.

Nurteks İç Giyim

Üretimini İstanbul Güneşli’deki kendi fabrikasında gerçekleştiren Nurteks, yıllık yarım milyon adet üretim kapasitesi ile çalışmaktadır. 30 yılı aşkın zamandır iç giyim sektörüne yön veren tasarımlara imza atan Nurteks, tesislerinde kullandığı son teknoloji ve genç yönetim kadrosu ile dünya standartlarında üretim yapmaktadır. İmal ettiği ürünler arasında sütyen ve sütyen takımları, gecelik, sabahlık, pijama ve babydoll gibi ürünler bayan tüketiciler tarafından büyük ilgi görmektedir. Nurteks üretiminin yarıya yakın kısmını birçok Avrupa ve Asya ülkesine ihraç ederek ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

Pierre Cardin İç Giyim

Fransa'nın ünlü markası Pierre Cardin, ülkemizde Aydınlı Grup tarafından temsil edilmektedir. Çok geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan marka, iç giyim konusunda da kalitesi ve özgün tasarımlarıyla ön plana çıkmaktadır. Bayan iç giyim konusunda sunmuş olduğu sütyen, külot, sütyen takımları, gecelik, kombinezon, sabahlık ve pijama koleksiyonlarıyla her zaman tercih edilir ve aranılan bir marka olmanın gereklerini yerine getirmektedir.

Rosaria Fantazi İç Giyim

Özellikle büstiyer ve vücut çorabı denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Rosaria, Ked Tekstil tarafından üretilmektedir. Fantazi büstiyer konusunda oldukça zengin bir içeriğe sahip markanın kendine has ve oldukça özgün çizgilere sahip bir koleksiyonu bulunmaktadır. Ayrıca vücut çorapları konusunda da pazarın büyük bir kısmına hitap eden marka, özellikle Rus ve Arap ülkelerinde ciddi bir fantazi iç giyim pazarına sahiptir.

Sistina İç Giyim

İç giyim sektöründe adını ürün çeşitliliği ile duyuran Sistina, birbirinden farklı tasarımlar ile dikkat çekmektedir. Gecelik, sütyen, atlet, body, hamile iç giyim, jartiyer, vücut çorabı, korse, tayt ve büyük beden gibi birbirinden değişik ve renkli ürünler ile üretim yapan Sistina İç Giyim, ülkemizde olduğu kadar yurt dışından da büyük talep görmektedir. Özellikle parlak vinyl kumaş ile ürettiği fantazi grubu gecelikler, Orta Doğu ülkeleri tarafından yoğun ilgi görmektedir. Kaliteli üretim ve dayanıklı materyaller ile üretimini arttırmayı hedefleyen Sistina İç Giyim sektördeki yerini gün geçtikçe sağlamlaştırmaktadır.

Sweetnight İç Giyim

Üretimini Hatay'daki tesislerinde yapan Sweetnight; 1997 yılında kurulmuş olup, satış faaliyetlerini İstanbul Eminönü'nde bulunan toptan mağazasından yürütmektedir. Tül gecelik, dantel gecelik, saten gecelik ve şifon geceliklerden oluşan ve canlı renkleri tercih eden marka, oldukça büyük bir koleksiyona sahip olup, her yıl yeni koleksiyo çıkartarak piyasasını dinamik tutmaktadır. Ayrıca 2015 yılında çıkarttığı erotik iç giyim ve büyük beden gecelik gruplarıyla da ürün çeşitliliğini ciddi anlamda arttırmış bulunmaktadır.

X Lady İç Giyim

Cemka Tekstil bünyesindeki bayan iç giyim markası olan X Lady, özgün çizgileri ve kaliteli kumaş seçimleri ile sektörün önde gelen markalarından biri olmuştur. İç giyim sektöründe kırk yılı aşan tecrübesi ile dünya standartlarında üretim yapmayı hedefleyen Cemka Tekstil, ülkemizde ve uluslararası fuar organizasyonlarında yerini alarak marka bilinirliliğini gün geçtikçe arttırmaktadır. Üretimi arasında külot, sütyen, atlet ve body ile adını duyuran X Lady, çocuk iç çamaşırları ile de iddialı olduğunu kanıtlamıştır.

X Man İç Giyim

Cemka Tekstil bünyesinde erkek iç giyim ürünlerinin üretimini yapan X Man, özgün çizgileri ve kaliteli kumaş seçimleri ile sektörün önde gelen firmalarından biridir. İç giyim sektöründe kırk yılı aşan tecrübesi ile dünya standartlarında üretim yapmayı hedefleyen Cemka Tekstil, ülkemizde ve uluslararası fuar organizasyonlarında yerini alarak marka bilinirliliğini gün geçtikçe arttırmaktadır.