SEPETİM

Erobee Blog - sütyen RSS

blog-slide-1
blog-slide-1
30 Nov Sütyenlere Yeni Bir Etiket Uygulaması
0 1000
Meme Kanseri Etiketli Sütyenler İngiliz iç giyim markası Lepel, sütyenlere meme kanseri hatırlatma etiketi konulmasıyla ilgili CoppaFeel!'in başlattığı #brahijack isimli kampanyaya imza atarak katıldı.Coppa Feel, 14 Ekim 2013 tarihinde Cosmopolitan İ..
30 Nov Türkiye'nin Göğüs Haritası
0 5689
Bölge Bölge Kadın Göğüs BüyüklükleriÜlkemiz iç giyim firmalarından biri yaptığı araştırma ile bölge bölge, şehir şehir kadınlarımızın meme büyüklüğünü, sütyen ve iç giyimdeki tercihlerini inceledi ve Türkiye'nin meme haritasını çıkardı. Bunu neden ya..
30 Nov Paha Biçilmez Sütyen
0 984
Amerika'da 1 Milyon Dolarlık Sütyen Satışa ÇıktıAmerika’da bulunan bir mücevher şirketi 2 milyon TL (1 milyon dolar) değerinde değerli taşlarla bezenmiş bir sütyeni satışa çıkardı. Nüfusu 20 bin kişi olan Birmingham, Michigan eyaletine bağlı küçük ve..
30 Nov İç Giyim Seçimi
0 1844
İç Giyim Seçiminde Yararlı BilgilerBir çok kadın iç giyim alışverişi veya kullanımı sırasında bilmeden ya da farkında olmadan basit hatalar yapmaktadır. Yapılan araştırmalara göre kadınların %70'i doğru beden ölçüsünü ve vücuduna uygun modeli bilmeme..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)