SEPETİM

Erobee Blog - iç giyim RSS

blog-slide-1
blog-slide-1
22 Jan İç Giyimde Son Moda
0 1733
İç Giyimde Renk Cümbüşüİç giyimde kullanılan siyah, beyaz ve kırmızının ağırlığı gün geçtikçe yerini çok daha farklı renklere bırakmaya başladı. Bu renk cümbüşü kadınlarda olduğu kadar erkeklerin de işine yarıyor. Artık iç çamaşırının afrodizyak etki..
10 Jan Balayı İç Giyimi
0 5677
Balayı ve İç ÇamaşırıHer genç kızın, bembeyaz bir gelinlik giymek ve o muhteşem günden itibaren mutlu olacağı insan ile yeni bir hayata başlamak hayali vardır. Günler hatta aylar öncesinden başlayan alışveriş telaşı vakit daraldıkça tarafları sıkıntı..
10 Jan İç Giyim Temizliği
0 5188
İç Çamaşırı Nasıl Temizlenir?Kıyafet temizliği söz konusu olduğunda en dikkat edilmesi gereken ürünler arasında iç çamaşırları ilk sırayı alır. Satın alırken ödenen parayla kıyaslandığında en pahalı olanları sütyen, külot ve korselerdir. Daha kredi k..
10 Jan Fantazi İç Giyim Nedir?
0 7517
Fantazi İç Giyim Nedir?Fantazi, kelime anlamı olarak sözlüklerde; sınırsız hayal kurma, değişik heves veya farklı beğeniler olarak yer almaktadır. İnsanoğlu ilk var olduğu günden bu yana fantazi sayılabilecek fikir ve hayallere sahip olmuştur. Bu fan..
10 Jan Uzaktan Kumandalı İç Çamaşırları
0 2597
Akıllı Telefonlarla Kumanda Edilen İç Çamaşırı ÜretildiTeknoloji gelişmelerini hızla sürdürürken, yaratıcılıkta sınır tanımayan insan zihni teknolojiyi eğlenceli hale getiren sıra dışı fikirleri de hayata geçiriyor.Dünyaca ünlü prezervatif markası Du..
10 Jan İç Giyimde Erkek Tarzı
0 1980
İç Giyimde Tarzını Oluşturan ErkekAltın çağını yaşayan erkek iç giyim dünyası Ronaldo'lu, Beckham'lı reklam kampanyalarıyla fetiş unsurları ön plana çıkarıyor. 50'li yıllara kadar iç çamaşırı sadece koruma ve kapatma ihtiyaçlarını gidermeye yönelikti..
30 Nov Baci İç Giyim Maskeli Balo Düzenledi
0 2268
Baci İç Giyim, New York'ta Başarılı Bir Maskeli Balo Kutlaması DüzenlediAmerika'nın ünlü iç giyim markası Baci, marka bilincini oluşturmak ve alıcılar ve medyayla buluşmak açısından eğlenceli ve kendini ifade eden bir Cadılar Bayramı Partisi düzenled..
30 Nov Interfiliere İç Giyim Fuarı
0 1059
Interfiliere Şangay ve Şangay Modası İç Giyim FuarıBu ticari gösteri, moda endüstrisi ve uluslararası iç giyim eğilimlerinde Çin'in önderliğini gösteren önemli bir buluşmadır.22-23 Ekim 2013 tarihinde 9. su düzenlenen fuara 60 ülkeden 7000'in üzerind..
30 Nov Türk Erkeğinin İç Çamaşırı Karmaşası
0 1703
Erkeklerin İç Çamaşırları Neden Komiktir?Gece yarısı olmuş, içki kadehleri yorgun ve saatler ilerlemiş. Kadın olanca seksiliğiyle yatağa uzanmış, Victoria Secret'ten, Agent Provocateur'den servet ödeyerek aldığı definesini sırayla gözler önüne seriyo..
30 Nov Türkiye'nin Göğüs Haritası
0 5760
Bölge Bölge Kadın Göğüs BüyüklükleriÜlkemiz iç giyim firmalarından biri yaptığı araştırma ile bölge bölge, şehir şehir kadınlarımızın meme büyüklüğünü, sütyen ve iç giyimdeki tercihlerini inceledi ve Türkiye'nin meme haritasını çıkardı. Bunu neden ya..
30 Nov Paha Biçilmez Sütyen
0 1015
Amerika'da 1 Milyon Dolarlık Sütyen Satışa ÇıktıAmerika’da bulunan bir mücevher şirketi 2 milyon TL (1 milyon dolar) değerinde değerli taşlarla bezenmiş bir sütyeni satışa çıkardı. Nüfusu 20 bin kişi olan Birmingham, Michigan eyaletine bağlı küçük ve..
30 Nov Erkeğin Fantazi İç Giyime Bakışı
0 4451
Fantazi İç Giyim Erkek Dünyasında Ne Anlam İfade Eder?Erkeklerin çoğunluğu; eşleri yada sevgililerinin karşılarına seksi iç çamaşırları ile çıktıklarında onlara olan aşklarının bir kat daha arttığını ve daha sevgi dolu olduklarını söyleyeceklerdir. K..
30 Nov İç Giyim Seçimi
0 1875
İç Giyim Seçiminde Yararlı BilgilerBir çok kadın iç giyim alışverişi veya kullanımı sırasında bilmeden ya da farkında olmadan basit hatalar yapmaktadır. Yapılan araştırmalara göre kadınların %70'i doğru beden ölçüsünü ve vücuduna uygun modeli bilmeme..
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)